Léto v lázních je tady! Hrajte o lázeňské pobyty s Českým rozhlasem Sever

4. červenec 2020

Od úterý 7. července až do 28. srpna mohou posluchači Českého rozhlasu Sever vyhrát víkendové wellness pobyty pro 2 osoby. Každý všední den od 9:45 do 10:00 je totiž ve vysílání zařazena atraktivní soutěž.

„Posluchač, který se dovolá a správně odpoví na vědomostní otázku týkající se příslušného lázeňského místa, obdrží poukaz a udělá velkou radost sobě, nebo svým blízkým. Český rozhlas tím chce mimo jiné podpořit domácí turismus,“ říká ředitel Českého rozhlasu Sever Milan Knotek.

Projekt Léto v lázních postupně představí lázeňské domy a střediska v Teplicích, Luhačovicích, Třeboni, Pobědradech, Janských lázních, Františkových lázních a Jáchymově.

Moderátor Pavel Kudrna seznámí návštěvníky i posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí.

Sobotní přímé přenosy zpestří vystoupení Milana Drobného, Jakuba Smolíka, Ilony Csákové, Jany Chládkové, Davida Deyla, Pavla Vítka, Marcely Holanové, Marcela Zmožka a dalších.

autor: mkt
Spustit audio