Léto v lázních je tady! Hrajte o lázeňské pobyty s Českým rozhlasem Sever

4. červenec 2020

Od úterý 7. července až do 28. srpna mohou posluchači Českého rozhlasu Sever vyhrát víkendové wellness pobyty pro 2 osoby. Každý všední den od 9:45 do 10:00 je totiž ve vysílání zařazena atraktivní soutěž.

„Posluchač, který se dovolá a správně odpoví na vědomostní otázku týkající se příslušného lázeňského místa, obdrží poukaz a udělá velkou radost sobě, nebo svým blízkým. Český rozhlas tím chce mimo jiné podpořit domácí turismus,“ říká ředitel Českého rozhlasu Sever Milan Knotek.

Projekt Léto v lázních postupně představí lázeňské domy a střediska v Teplicích, Luhačovicích, Třeboni, Pobědradech, Janských lázních, Františkových lázních a Jáchymově.

Moderátor Pavel Kudrna seznámí návštěvníky i posluchače nejen s historií konkrétního lázeňského města, ale také s jejich specializací, raritami a doporučí i tipy na výlety v okolí.

Sobotní přímé přenosy zpestří vystoupení Milana Drobného, Jakuba Smolíka, Ilony Csákové, Jany Chládkové, Davida Deyla, Pavla Vítka, Marcely Holanové, Marcela Zmožka a dalších.

autor: mkt
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...