Léto se blíží – pošlete děti k nám na mediatábor!

25. duben 2018

Už třetím rokem probíhají v Ústí nad Labem příměstské vzdělávací tábory s mediální tématikou. Na letošní letní prázdniny připravuje realizační MEDIATEAM další dva.

První letní tábor se uskuteční v týdnu od 1. do 6. července, druhý od 8. do 13. července.

Na co se mohou táborníci těšit? Čeká je program plný jak nejrůznějších přednášek a workshopů, tak i her, soutěží, a především zábavy.

Všechny tyto aktivity se budou točit kolem zajímavého a neohraného světa médií. Mladí zvídavci si tak na vlastní kůži vyzkouší, co obnáší práce novinářů, reportérů nebo například PR manažerů.

Pozvánka na mediatábor

Za dětmi na tábor dorazí i mnoho hostů a lektorů, kteří se podělí o své znalosti a zkušenosti. Tento rok organizátoři ještě nepředstavili všechny své hosty a lektory. „Zatím prozradíme jen některé - táborníci se mohou těšit například na ředitele Českého rozhlasu Sever Milana Knotka, scénáristu a dramaturga Vladimíra Fantu, herního redaktora Zdeňka Prince…,“ potvrzuje hlavní organizátor mediatáborů Martin Dušek.

Oba červencové tábory se uskuteční v areálu palácové vily Českého rozhlasu Sever, který je už od samého počátku projektu jeho generálním partnerem.

„Pokud tedy máte doma puberťáka ve věku mezi 11 a 17 lety, pošlete ho na letní mediální tábor, kde se zdokonalí v práci s informacemi, naučí se týmové práci, a užije si nezapomenutelný letní týden s bezva partou“ zve Martin Dušek.

Více informací najdete na www.mediatabor.cz.

Pozvánka na mediatábor
autor: Martin Dušek
Spustit audio