Dělníci začnou s pokládkou dlažby v Seifertově ulici v Bílině – řidiči musí místo objíždět
8. červenec 2024 08:55
8. července začnou dělníci pokládat dlažbu v Seifertově ulici v Bílině před kostelem svatého Petra a Pavla. Uzavřená je ulice Na Zámku.
Seifertovu ulici motoristé používají pro vjezd na Mírové náměstí. Radnice na webu doporučuje řidičům objízdné trasy.
Na náměstí je možné přijet z druhé strany ze silnice I/13. Z náměstí je pak možné odjet ulicí Komenského.
Severočeská vodárenská společnost u kostela zrekonstruovala vodovod a kanalizaci. Vedení města se s firmou dohodlo, že dlažba nahradí dosavadní asfalt. Práce potrvají do 6. září.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Čeští dárci poslali peníze na stavbu solární elektrárny. Pomůže nemocnici ve Lvově
-
‚Jsem připravena lidem naslouchat.‘ Do funkce české ombudsmanky nastoupí Eva Kostolanská
-
Tichá operace vlády. Istanbulská úmluva padá pod stůl, Babišův neoblíbený úřad nedostane dotaci
-
‚Neviditelná‘ krizová linka dostala od státu 22 milionů na navýšení kapacit. Podle resortu stačilo požádat