4. brigáda rychlého nasazení v Žatci existuje už 25 let. Vojáci zvou veřejnost na oslavu do centra města
3. červenec 2019
Na 3. července připravili vojáci v centru Žatce zábavný den pro veřejnost. 4. brigáda rychlého nasazení tak slaví 25 let od svého vzniku. Lidé uvidí ukázky zbraní, výcviku, boje zblízka a další.
Program začíná na náměstí Prokopa Velikého a na náměstí Svobody v 10:00, ve 14:00 předvedou vojáci slavnostní nástup a celá akce končí v 16:00.
Mohlo by vás zajímat
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
OVĚŘOVNA: Přední disidenti jako spolupracovníci StB? ‚Seznam není pravý, byli naopak sledovaní,‘ říká historik
-
Zaorávání toxických látek z odpadů do zemědělské půdy, popisuje v interní zprávě novou hrozbu vnitro
-
Ukrajina jako přidružený člen Unie? Jde o symboliku a politický signál, ale je to nedomyšlené, říká politolog
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka